Akademia

Naszą misją jest dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem. Pobudzanie talentu i pasji fryzjerskiej poprzez inspirowanie do twórczej pracy, wychodzenie poza utarte schematy i jak najlepsze przygotowanie uczestników szkoleń do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce, tak aby mogli bezustannie doskonalić swoje umiejętności.

W naszej Akademii, która mieści się w kamienicy na rynku czyli w samym centrum Rzeszowa, organizujemy szkolenia indywidualne oraz dla grup. Możliwe jest także zorganizowanie szkolenia wyjazdowego, czyli w Twoim miejscu pracy!

Nieistotne, czy jesteś początkującym fryzjerem czy pracujesz w tym fachu od lat. Tematyka dobierana jest odpowiednio do potrzeb uczestników oraz poziomu ich zaawansowania. Niezależnie czy interesują Cię podstawy strzyżenia, klasyczne cięcia czy awangardowe stylizacje, barbering, stylizacje fryzur a może świat koloryzacji jest obszarem, który chcesz lepiej poznać i zrozumieć?

W każdym z tych tematów zespół Atelier & Academy Katarzyna Złamaniec przekaże Ci wiedzę, dzięki której usprawnisz swoją codzienną pracę w salonie a początkujący będą mogli pewniej wkroczyć w świat fryzjerstwa. Dodatkowo skupiamy się także na psychologicznych aspektach pracy i budowania relacji z klientem tak aby uczestnicy nabrali większej pewności siebie.

Jeżeli chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy zawodowe, podobają Ci się nasze prace i zastanawiasz się jak my to robimy to znak, że powinniśmy się poznać 😊

Dowiedz się więcej o ofercie szkoleń: 608397002 Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Nasi szkoleniowcy

Więcej info znajdziesz w zakładce

NASZ TEAM
Call Now Button