Szkolenia

Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. Uwielbiamy naszą pracę. Dlatego postanowiliśmy dzielić się wiedzą i pasją ze światem. Tak się zrodził pomysł na szkolenia. Możemy oszlifować Twój talent, niczym  diament, i pomóc Ci wejść na drogę fryzjerskiej przygody pełnej kreatywności, emocji i satysfakcji. Wiemy, jak przekazać wiedzę, pokazać możliwości wyrażania siebie w tym zawodzie i zainspirować do szukania nowych fryzjerskich rozwiązań.

Jesteśmy bardzo otwarci na rozwój. Chętnie wychodzimy poza schematy, żeby osiągnąć więcej, zobaczyć bardziej, poczuć mocniej i sięgnąć dalej. Dlatego nasze szkolenia są nietuzinkowe, tak jak nasze osobowości i podejście do pracy.

Prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe. A jeśli potrzebujesz, żebyśmy zorganizowali kurs w Twoim miejscu pracy – przyjedziemy z przyjemnością. Tematykę dobierzemy odpowiednio do Twoich potrzeb i do poziomu wiedzy. Interesują Cię podstawy strzyżenia, klasyczne cięcia czy raczej awangardowe kreacje? Barbering, stylizacje fryzur? A może to świat koloryzacji jest obszarem, który chcesz lepiej poznać i zrozumieć? W każdym z tych tematów przekażemy Ci profesjonalną wiedzę, która usprawni codzienną pracę w salonie. Mało tego, pokażemy też, jak budować relacje z klientami, dzięki czemu lepiej zrozumiesz ich oczekiwania i zdobędziesz zaufanie.

Jeżeli chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy zawodowe, podobają Ci się nasze prace i zastanawiasz się, „jak to robimy”, to znak, że powinniśmy się poznać!


Zapraszamy Cię do świata Atelier & Academy Katarzyny Złamaniec.

 Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o ofercie szkoleń:
 Recepcja: 608 397 002
 Manager Małgorzata Ząbek: 789 808 568

LISTA OFEROWANYCH SZKOLEŃ

Call Now Button