O nas

O SALONIE
ATELIER & ACADEMY

Atelier & Academy – salon fryzjerski w Rzeszowie należący do Katarzyny Złamaniec to miejsce, które powstało w wyniku połączenia salonu fryzjerskiego z galerią sztuki. Salon znajduje się w jednej z rzeszowskich kamienic stojących przy rynku. W salonie Katarzyny Złamaniec odbywają się także wystawy oraz wernisaże. Pasja do sztuki wynika wprost z zainteresowań i pracy właścicielki salonu. Katarzyna Złamaniec, która zarządza pracami atelier, pracuje bowiem przy sesjach zdjęciowych i tworzy teatralne konstrukcje na włosach na potrzeby pokazów i spektakli.

Wnętrze salonu fryzjerskiego to oryginalny mariaż historii, eleganckich detali, a także sztuki autorstwa Kamili Bednarskiej.
W lokalu została zachowana stara tkanka kamienicy – freski na sufitach, drewniane parkiety, surowe ściany. Kamila Bednarska podkreśliła stare tynki swoimi autorskimi obrazami. Co więcej, w salonie znajdują się także stare meble oraz akcesoria fryzjerskie z 1945 r. Na suficie znajdują się lampy z surowców wtórnych także zrobione własnoręcznie przez Kamilę Bednarską.

Kontakt
Call Now Button